x

site_icerik

Korfez Atakent

Körfez Atakent Sitesi

"Doğanın Kucağında ve Modern"

Site Yönetim Ofisi

+90 542 207 93 17

Sitede Yasam

Körfez Atakent Sitesi, üyelerin rahatı ve güvenliği düşünülerek tasarlanmış villaları ile yeşil ve mavinin harman olduğu yepyeni bir deneyim sunmaktadır. üyelerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış, trekking ve bisiklet parkuru, yüzme havuzu, çocuk parkı, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahası, misafirler için barbekü alanı, bilardo ve kulüp odası, market, teknik servis, kafeteryalar ve öğle yemeği servisi, anfi tiyatro, hobi bahçeleri, sosyal tesiste kablosuz erişim imkanları sunulmaktadır. Bunun yanında muhteşem doğa ve körfez manzaralı farklı site yerleşimi ve Körfez Atakent Sitesi, yönetim tarafından sunulan ek hizmetleri ve sosyal etkinlikleri ile herkesin yaşamak isteyeceği nadide bir alternatiftir.

 

Konuk Evi

Atakent sitemizin olanaklarından birisi de, 6 odası bulunan konukevimizdir. Otantik bir ortamda dinlenebileceğiniz, televizyon sesini duymayacağınız bir yer. Pencereyi açtığınızda orman manzarası sizi beklemekte. Kahvaltınızı Havuz Cafe”de alabilirsiniz. Sonrasında ise gün boyu yapabileceğiniz 3 km. uzunluğunda doğa yürüyüşü (trekking), havuz, tenis, basketbol, voleybol, futbol gibi olanaklara sahipsiniz.

 

Dört Mevsimi Yasamak

Körfez Atakent Sitesinde her mevsimi doyasıya yaşarsınız. Körfez Atakent Sitesi, sahip olduğu doğal konum nedeni ile İlkbahar-Yaz-Sonbahar-Kış periyodlarının tüm karakteristik özelliklerini gösteren mevsimleri yaşamanıza olanak sağlar. Site özellikle Kış mevsiminde sahip olduğu imkanlar sebebi ile hayatın kesintisiz yaşanabileceği ender mekanlardan biridir.

 

Sosyal Etkinlikler

Körfez Atakent Sitesi yüzme havuzu bu etkinliklere de evsahipliği yapar. Sitemiz sahip olduğu sosyal imkanları tüm üyelerine bir çeşitlilik yelpazesi ile sunmaktır. Sosyal Etkinlikler Komitesi”nin düzenlediği bu etkinlikler geleneksel ve sürpriz etkinlikler olarak düzenlenmektedir.Havuzumuza ilave olarak, 200 kişi kapasiteli kapalı toplantı salonumuzda da çeşitli aktivitelere (kurumsal toplantılar, düğün, mezuniyet balosu gibi) ev sahipliği yapılmaktadır.